Asfalt kesme işlemlerimizi yüksek teknolojili makinelerimiz ve uzman kadromuz üzerinden gerçekleştiriyoruz. Geniş hizmet katalogumuz ile İstanbul ve çevresinden pek çok kamu ve özel sektör firmaları tarafından tercih ediliyoruz.

Asfalt Kesme

Merak edilen asfalt nasıl kesilir? sorusuna yanıt olarak asfalt kesimi firmamız tarafından özenli bir şekilde gerçekleştirilir. Kaliteli makinelerimiz ile en zorlu asfalt yapılarını dahi kolayca kesebiliyoruz. Bu işlemimizi pratik bir şekilde gerçekleştirdiğimizden müşterilerimize zaman bakımından da tasarruf yapılmasına destek oluyoruz. Asfalt kesme isminden de anlaşılacağı üzere kara yollarındaki asfalt zeminin özel kesim makinesi üzerinden kesilme işlemidir. Asfalt kesme işlemimizi yapılarınızın özellikle alt yapısını kuvvetlendirmek ve olası sorunların giderilmesine yönelik asfalt zeminin daha kolay ve zahmetsiz bir şekilde kesilmesine amacıyla uyguluyoruz.

Asfalt Kesme Fiyatları

Kaliteli firmamız ile asfalt ve beton yüzeylerin kesilmesi birim fiyat listemizi incelemenizi tavsiye ederiz. İşletmemiz asfalt kesiminde de birçok firmalara oranla daha cazip fiyat listesi sunuyor. Asfalt kesim işlemimiz yukarıda da belirttiğimiz üzere özellikle yapıların daha sağlam bir alt yapıya sahip olması ve olası arızaların kolay bir şekilde giderilmesine yönelik uygulanıyor. Asfalt kesme ve delme işlemimizi son derece titiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Uzman kadromuz ve son model asfalt kesme makinelerimiz ile bu işlemi dakikalar içerisinde sonuçlandırıyoruz.